Vážení zákazníci, z důvodu dovolené budou všechny přijaté objednávky od 16.5.2024 vyřizovány a zpracovány od 27.5.2024. Děkujeme za pochopení :)

Proč si vybrat nás?

Nakupování po internetu je v dnešní době zcela běžná věc. Pro někoho dokonce už neodmyslitelná součást života. Fakt, že si nakoupíme téměř vše v pohodlí domova, aniž bychom museli jít do obchodu a počkáme, až nám objednané zboží přivezou až před dveře je fajn a nemusíte se ani nikterak namáhat. A jak vlastně vybrat ten vhodný e-shop u kterého nakoupíte?
Při nakupování po internetu jistě většina z nás, ať už hledáme cokoliv, hledí na tom, jak e-shop působí, jaké mají ceny, ale i to, jaké výhody nebo služby nabízejí pro zákazníka.
Proč tedy nakoupit dámská, pánská nebo dětská trička s originálním potiskem právě u nás?


Český dodavatel

Jsme hrdí na naší zemi, proto jsme vybrali českého dodavatele triček Adler a pro samotný potisk také českou firmu, která využívá moderního digitálního potisku. Tento způsob potisku je kvalitou téměř srovnatelný se sítotiskem.


Zaručujeme kvalitní materiál

Trička vybíráme s gramáží minimálně od 160g/m2 kvůli zaručení kvality samotného trika, ale především potisku. Dále se snažíme dbát i na složení a upřednostňujeme složení ze 100% bavlny a pokud by bylo jiné, máte složení napsané vždy v popisu konkrétního trička.


Objednávky přijímáme do 24 hodin

Chápeme a rozumíme tomu, že pokud si objednáte dnes svoje tričko s potiskem, tak včera bylo pozdě na doručení. Každou objednávku proto přijímáme a zpracováváme do 24 hodin od doručení, abych si mohli být jisti, že budete s nákupem spokojeni.


Originální potisky triček

Trvale pro vás hledáme nové nápady a kreativní myšlenky pro originální motivy. A stále rozšiřujeme kategorie potisků i samotné produkty. Ovšem pokud máte vlastní nápad, který vám chybí zde v nabídce, dejte vědět přes kontaktní formulář a můžeme se domluvit i na spolupráci, kterou nabízíme všem grafikům, nebo kreativním jedincům s originálními nápady.

14 dní na vrácení

Nepadlo tričko vám či vašim blízkým jako kdyby se s ním už narodili? Nebo to prostě jen nebyl ten nejlepší dárek v celé galaxii? Nevadí! Na vrácení či výměnu trička máte 14 dní.