Vážení zákazníci, z důvodu dovolené budou všechny přijaté objednávky od 16.5.2024 vyřizovány a zpracovány od 27.5.2024. Děkujeme za pochopení :)

Naše záruka kvality: certifikovaná trička a potisk

V LuxusTrika.cz jsme odhodláni dodávat produkty nejvyšší kvality, které jsou nejen pohodlné a stylové, ale také vyráběny s ohledem na životní prostředí a etiku. Proto jsme hrdí na to, že naše trička i potisk splňují mezinárodní standardy, což potvrzují následující certifikáty:

Certifikáty Triček

1. OEKO-TEX® STANDARD 100

OEKO-TEX® STANDARD 100 je celosvětový standard, který zajišťuje, že naše textílie neobsahují žádné škodlivé látky. To zaručuje, že naše trička jsou bezpečná pro vaši kůži i pro planetu.

2. Amfori BSCI

Amfori BSCI je iniciativa zaměřená na zlepšení pracovních podmínek v dodavatelském řetězci. Tento certifikát potvrzuje, že naše trička jsou vyráběna v souladu s mezinárodními pracovními standardy.

3. WRAP

WRAP (Worldwide Responsible Accredited Production) je nezávislý certifikát, který zaručuje dodržování bezpečných, zákonných a etických výrobních postupů. Toto ocenění potvrzuje naši snahu o společenskou odpovědnost a transparentnost.

Certifikát Potisku

Certifikace Öko-Tex 100, číslo prověrky N-KEN 09025

Naše potisky jsou certifikovány Öko-Tex 100, což zaručuje, že používáme pouze ekologicky přijatelné barvy a technologie. Tato certifikace potvrzuje, že náš potisk je šetrný k životnímu prostředí a neobsahuje žádné škodlivé chemikálie.

Vaše důvěra je naše priorita

V LuxusTrika.cz nás velmi těší, že můžeme poskytovat produkty, které splňují nejpřísnější standardy kvality, etiky a životního prostředí. Vaše důvěra je pro nás nejvyšší prioritou, a jsme odhodláni pokračovat v tomto závazku. Jsme tady pro Vás a děkujeme za Vaši důvěru!