Kdo by neznal předního českého výrobce triček – Adler. V našem internetovém obchodě převážně naleznete tohoto výrobce. My jsme se však pro Vás rozhodli udělat jednoduchý a přehledný internetový obchod s tričky a občas i s jiným zbožím, který jsme však rozšířili o několik funkcí. Tudíž Vám nakupování v e-shopu LuxusTrika.cz nebude dělat vůbec žádný problém.

Navíc se snažíme vybírat u konkrétního materiálu vyšší gramáž, tudíž Vám zaručujeme kvalitní a pevný materiál, který se jen tak neobnosí a bude Vám velmi dlouho sloužit.

Koupili jste si někdy tričko u Vietnamců? Trápilo Vás, že po několika dnech, týdnech či měsících ztrácelo na kvalitě a začalo ztrácet barvy? Nebo se rovnou začaly tvořit díry? To jsou právě nedostatky triček, které nemají skoro s kvalitou nic společného.

Tým LuxusTrika – a tím myslím především naše obchodníky – se snaží vkládat na e-shop kvalitu a zároveň luxus, který si můžete dovolit. Je jen na Vás, zda sáhnete po tričkách s potiskem, nebo například po tričkách s krátkým rukávem.

A pozor! Ne každé kvalitní a elegantní tričko musí být hned drahé. Dokonce naši ,,produkťáci“ se Vám snaží vybraná trička zlevňovat a přidávat je do kategorie triček v akci.