Když se zrovna celebrity nepromenádují po červeném koberci, nepřipravují nový film či nechystají nějaký koncert, během kterého musí zaujmout nejen svým výkonem, ale i vzhledem, odpočívají a konají činnosti jako my, normální občané. A jelikož v takovýchto příležitostech není nutné oblékat něco speciálního, mohou i oni sáhnout do záložního šatníku a vytáhnout z nich pěkně vypečené kousky!

Abychom to hned uvedli na pravou míru, nejsme žádný bulvární plátek, kterého zajímají skandály a šokující oblečky známých osobností, v tomto článku se spíše chceme zaměřit na to, jaká pěkná trička s potiskem tyto osoby nosí, abyste se od nich vy, naši čtenáři, mohli případně inspirovat a obohatit tak svou plejádu obleků o další zajímavý oděv.

Na začátek si vezměme například idola dívčích srdcí Justina Biebera. Ten nejenže nosíval na prsou Selenu Gomez, ale také krom svých propagačních motivů i top s iron manem či obrázkem podobným těm, které nabízíme u nás v e-shopu. Ostatně ani sama Selena si na sebe nevezme pokaždé jen slušivé černé šaty a až proklatě nízkou sukýnku. V dobách, kdy ještě chodila s výše jmenovaným interpretem, nosila na znak jejich lásky i tričko s jeho podobiznou. Vyjma „klasických“ dívčích popisů s výraznou stříbrnou či růžovou barvou osázenou třpytkami jsme ji mohli vídat i v topech s lidskou lebkou na bílém pozadí.

Ani vítěz letošního oskara za nejlepší herecký výkon Leonardo DiCaprio se nikterak neodlišuje. Ve volném čase volí spíše méně výrazné potisky. Tedy alespoň podle dostupných informací a fotografií. To ale neznamená, že neumí dobře vybírat. Například jeden kousek z jeho šatníku byl složen z kombinace bílé a černé barvy, přičemž černá byla pozadí, zatímco bílá vytvářela obrazec podobný šimpanzovi a dohromady to vypadalo velice dobře.

Na hrudích slavných osobností ale nevídáme jen obrázkové potisky, sem tam můžeme spatřit i vtipný motiv. Například zpěvačka Rihanna, známá pro své singly We Found Love či Take a Blow, se toho nebála a přítomným vzkázala: „Kdybych šla rajtovat na koni, vezmu si flanel, jenže já jdu na disko, takže nosím Channel!“ Ani Ashley Greene nezahálela a vyrazila cvičit s topem, na němž stálo: „Nechte je dát si koláč.“

Tak co, inspirovali jste se? Buďte jako hvězdy a vyberte si u nás kvalitní trička s podobnými potisky, jako nosí hvězdy celosvětové kinematografie a populární muziky!