Tipy na vánoční dárek - Nadělte svým blízkým senzační trička!

Vánoce se blíží a někteří z nás už hledají inspiraci na vánoční dárky. Dáme Vám pár tipů jak můžete zaujmout darovaným tričkem. Ačkoli se jedná o „měkký“ dárek, věřte, že díky originálnímu potisku se z obyčejného kusu oblečení stane něco úžasného.

1) Jsem milovník zvířat a nestydím se za to


Pro milovníky zvířat máme tip na vánoční dárek v podobě triček s motivem mazlíčků. V nabídce máme jak domácí mazlíčky, ale také i potisky divočejší zvěře jako například motiv lva. Dokonce i na děti nezapomínáme a přinášíme jim srandovní tričko s rybou nebo roztomilou barevnou želvičku

2) Dívejte, to jsem já!


Charakterizuje Vás nějaká vlastnost nebo jste něčím originální? Máte navíc oblibu v sociálních sítích a víte, co znamená hashtag? Pak pro Vás máme připravenou kategorii triček s potiskem hashtagů – ať už našich, tak i nabízíme potisknutí triček tím Vaším. Můžete tak jednoduše darovat tričko i s vlastností, která může obdarovaného zaujmout a zároveň to dát i navenek znát.

3) Trička s potiskem auto/moto pro milovníky „motorů“


Jestliže jste fandou do aut a motorek, pak si nesmíte nechat ujít nabídku triček s tématem motivu auto/moto. Svůj obdiv k autům nemusíte vyjadřovat pouze slovně, ale také pomocí triček.

4) Sranda, která neurazí


Není nic zábavnějšího, než si z někoho vystřelit. A však v rozumné míře. Darujte Vašemu známému vtipné tričko, které udělá radost nejen Vám, ale všem, kdo ho uvidí.
Nemáte rádi televizi? Pak skvělá příležitost darovat tričko Kill Yo TV.
Kill Yo TV


Srandu si však můžete udělat i tím, že darujete jako vánoční dárek trička s nápisem jednotlivých dnů v týdnu. Nejen, že se můžete smát, že máte 7 triček na každý den, ale také si můžete dělat vtípky díky tomu, že si např. v pondělí vezmete na sebe tričko s pátkem. Někdo pochopí, že tričko nosíte už od pátku, někdo si ale může říci, že máte zrovna pátek. Záleží jen na Vaší fantazii.