Protože se snažíme o neustálé rozšiřování sortimentu, připravili jsme pro vás dvě zbrusu nové sekce. V sekci „Vánoce“ najdete trička, jejichž motivy potěší vás i vaše blízké nejen před Vánoci, ale i po celou zimu. Veselý motiv tučňáka se santovskou čepicí, stromeček či stádo sobů vás nenechají chladnými, i když venku mezitím mrzne, až praští.

A když si z nabídky vánočních triček nevyberete, nezoufejte. Máme pro vás totiž další parádní nápad na vánoční dárek pro vaše blízké a zároveň přinášíme ten nejlepší způsob, jak dát průchod vlastní kreativitě. Co takhle nějakým hezkým tričkem, které si od základu sami navrhnete? Řeč je o druhé zmiňované nové sekci, kterou můžete najít pod názvem „Vlastní potisky“. Vytvořili jsme zde pro vás několik možných kategorií, kde najdete nejen trička s vlastním potiskem, ale také si tričko můžete nechat potisknout vlastními texty a nápisy nebo si nechat na tričko napsat vaše jméno. Dokonce dokážeme přenést na tričko vaší nejmilovanější vzpomínku v podobě fotografie s vašimi blízkými z letní dovolené, nebo vašeho čtyřnohého miláčka, či jakoukoliv jinou fotografii, která vás napadne. A pokud si nejste úplně jistí, zda by se vaše kreativní umění líbilo i dotyčnému, kterého chcete tričkem obdarovat, nechte to na něm a pořiďte mu dárkový poukaz.

Až skončí zima a trička s vánočními motivy zůstanou zapomenuta hluboko ve vašem šatníku, potom třeba zatoužíte po podtrhnutí svého stylu něčím novým, neotřelým. Pak přijde ten nejlepší čas, kdy si můžete vytvořit i jedno takové tričko pro sebe. Protože kreativitě se meze nekladou.