Doba hashtagů? Jdeme s ní!

Jestliže využíváte sociální sítě, určitě jste museli spatřit u vybraných příspěvků hashtagy – něco jako štítky. Lidé, především mladší, je používají klidně i každodenně.

Rozhodli jsme se, že pro Vás vytvoříme zvláštní kategorii triček s hashtagy, kde naleznete nejpoužívanější, ale také například vtipné či s jiným významem. Chceme Vám udělat radost, a proto jsme se i rozhodli, že hashtagy si můžete vkládat na trika samy – stačí nám pouze do poznámky k objednávce napsat například #MadeMyDay a my už Vám hashtag na tričko potiskneme. Nebo nás můžete přímo kontaktovat.

Vážíme si, že pár z Vás nás oslovila, zda bychom mohli vytvořit tuto kategorii. E-shop LuxusTrika není tvořen pouze námi, ale především Vy nám pomáháte! Snažíme se pro Vás vybírat to, o co máte zájem. Pokud byste měli další nápady, které byste rádi uvítali, bez obav nás kontaktujte. Budeme rádi a dokonce můžete být odměněny ?

Co je to ten hashtag?

Hashtag je jakýsi slovo nebo sousloví, které má před s sebou znak # (# se objevuje u FB, Twitter má například @). Nejčastěji je využíván v informačních systémech jako klíčová slova nebo jako štítek. Dále se pak hojně objevuje v sociálních sítích, kdy pod štítky můžeme zobrazit všechny příspěvky, které daný hashtag obsahují.

Ačkoliv se hashtagy používají spíše v elektronické podobě, i tak nám to nedalo a vyhověli jsme Vám. Proto nyní hashtagy nemusíte hledat v kybernetickém světě, ale nově i na tričkách.

Můžete tak oslovit kolemjdoucí, až budou na vašem tričku například číst #FollowFriday, #Funny, #Crazy, #Boss, #SoHappy a mnoho dalších.

Ačkoli budeme používat především hastagy s označením #, nedělá nám problém pro Vás zaměnit křížek za @, který je využíván na Twitteru. No stručně řečeno, trička s hashtagy Vás udělají originálním!