Co se nosí?

Jít s dobou je velice důležité, nejen pro firmy, které potřebují ty nejnovější technologie k tomu, aby byly konkurence schopné, ale i pro nás, lidi. Jak by to asi vypadalo, kdybychom nosili okoukané obleky z devadesátých let a vůbec bychom stylem ani barvami nezapadali. Proto jsme si pro Vás připravili článek o tom, jaká trička se nosí!

Více než kluky bude asi toto téma zajímat děvčata, proto se prvně podíváme na vhodné topy něžného pohlaví. Nejen pro dámy je velice důležité vybrat barvy, které k sobě padnou. Například k bílému tričku skvěle padne černá vesta s kalhotami stejné barvy, můžete jít také do oranžové sukýnky, nebo místo kalhot zvolit přiléhavé tygrované legíny.

Ke klasickým dámským oblečkům (rifle, legíny) můžete pro efekt přihodit tričko s potiskem. Nejenže na vás budou lidé víc pokukovat, ale navíc jim něco předáte. Pokud se vám nelíbí ohrané motivy, které nosí každý, můžete si vytvořit svůj vlastní potisk triček. A pokud bude opravdu dobrý a lidem se bude líbit, můžete na něm i něco vydělat. Pokud si ale nevíte rady, nevadí. Dámská trička totiž nabízíme s dlouhým i krátkým rukávem v mnoha barevných provedeních.

Co se týče mužů, tak těm až zas tak nejde o barvu (pokud to není růžová), ani o to, jestli vršek ladí se spodkem, ale spíše o to, jaký dělá dojem. Pánská trička tedy musí být zajímavá, šokující, s motivem, který vás ihned praští do očí. Proto u nás v kategorii pánská trička naleznete motivy dobře sladěné barvami a na první pohled zajímavě vypadající.

Vyberte si z řady pánských a dámských topů s nimiž okouzlíte své kamarády!